KTUNNEL PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

Youtube Giriş

Video içerikler söz konusu olduğunda dünyanın en büyüğü olan YouTube, her konunun ilk paylaşım adresi olduğu gibi siyasi konularda da ilk paylaşım adresi olarak görülüyor. Bu nedenle popüler video içerik ağı YouTube yaşanan olaylarda ilk olarak yasaklanan veya yavaşlatılma sansürü uygulanan internet platformlarından biri haline geliyor.

Bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan YouTube’a giriş yapmakta güçlük çekiyorsanız ve cihazlarınızın ayarları üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak istemiyorsanız, www.ktunnelproxy.gen.tr internet sitemizin size ücretsiz ve sınırsız kullanım hakkıyla sunduğu vekil sunucu servisinden faydalanabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde gördüğünüz URL adres çubuğuna Youtube internet sitesinin adresini yazdıktan hemen sonra “Giriş Yap” butonuna tıklayarak YouTube başta olmak üzere yasaklanarak erişime engellenen veya yavaşlatma sansürü uygulanan tüm internet sitelerine dilediğiniz gibi erişebilirsiniz.

Servisimiz tümüyle ücretsiz olmasının yanı sıra kullandığı şifreleme, çerezleri kapatma ve proxy sunucusu ekstra güvenlik katmanı özellikleriyle size internet dünyasında tamamen anonim olma şansını da sunacaktır.
Hiç yorum yok

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder