KTUNNEL PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı internet sitelerine giriş yapabilmeniz için bir kullanıcı olarak tercih edebileceğiniz birçok farklı yöntem söz konusu. ktunnelproxy.gen.tr sitesinde sizler için sunduğumuz ücretsiz ve limitsiz kullanım hakkına sahip olacağınız vekil sunucu (proxy) servisi de bunlardan biridir.

İnternet siteleri herhangi bir nedenden dolayı yasaklandığında bu yasaklama sadece o ülkenin vatandaşları ve servis sağlayıcıları için geçerli olur. Bizim sunduğumuz vekil sunucu hizmetiyse, kendi ülkenizden bağımsız sunucular aracılığıyla istediğiniz internet sitesine erişim sağlamanıza yardımcı olur.

Dolayısıyla sunduğumuz vekil sunucu aracıyla yasaklı sitelere giriş yaparken, tamamen sizin ülkenizin dışında yer alan sunucuların internet bağlantısını kullanmış olursunuz. Bir ayna görevi gören internet sunucularımız, sizin girmek istediğiniz adreslere sizin için giriş yapar ve hedef sitenin içeriğini size yansıtarak gerçek zamanlı işlemler gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Bu sayede siz de engellemelere takılmadan ve bilgisayarınızın ayarları üzerinde hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz internet sitesini ziyaret etme konusunda hür olursunuz. Yaptığınız girişler ve kullanım süreniz boyunca bizim sunucularımızı kullanacak olduğunuz için kimliğinizi de tümüyle gizlemiş olursunuz.

Vekil sunucularımız aracılığıyla yasaklı sitelere giriş yapmak için doğrudan URL boşluğuna giriş yapmak istediğiniz sitenin adresini yazabilirsiniz. Vekil sunucular yerine kendi bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden yasaklı sitelere erişmek istiyorsanız, DNS Ayarları sayfamızı ziyaret ederek, hem güncel DNS ayarlarına erişebilir hem de DNS ayarlarınızı nasıl güncelleyeceğinizi öğrenerek yasaklı sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.
Hiç yorum yok

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder