KTUNNEL PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

Twitter Giriş

Bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan Twitter’a giriş yapamıyorsanız, Twitter muhtemelen tekrardan erişim engeli sorunuyla karşı karşıya olabilir. Ülke içinde yaşanan siyasi gerginliklerde ilk olarak uygulanan erişim kısıtlamalarının hedefinde olan popüler mikro blogging sitesi Twitter’a erişmek için bu sayfa üzerinde yer alan vekil sunucu yardımcımızı kullanabilirsiniz.

Vekil sunucularımız sayesinde bilgisayar veya mobil cihazlarınızın bağlantı ayarları üzerinde değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. Böylece doğrudan Twitter’a kolayca giriş yapabilirsiniz. Sunduğumuz aracılık hizmeti tümüyle ücretsiz ve reklamsız olmasının yanı sıra size bazı ekstra özellikler de sunabilir.

Sunucularımız aracılığıyla gerçekleştireceğiniz erişim bağlantıları aşamasında tamamen anonim olabilir ve IP adresiniz görünmeden Twitter’a giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz çerezleri ve scriptleri de kapatarak bağlantılarınızı tümüyle anonim hale getirebilirsiniz.

Twitter’a en kolay yoldan erişmek için sayfamızda yer alan adres çubuğuna Twitter’ın adresini yazdıktan hemen sonra Enter tuşuna basın veya “Giriş yap” butonuna tıklayın. Pencereyi kapatmadığınız sürece gerçek zamanlı olarak Twitter’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. İşiniz bittiğindeyse pencereyi kapatarak bilgisayar veya cihazlarınızın bağlantı ayarlarında hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Hiç yorum yok

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder