KTUNNEL PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

Hakkımızda

KtunnelProxy.Gen.TR tüm internet kullanıcılarının filtre ve yasaklamalara takılmadan diledikleri gibi güvenle kullanabileceği dahili bir proxy servisi sağlayıcısıdır. 2016’nın Aralık ayında servis sunmaya başlayan sitemiz, tamamen ücretsiz ve limitsiz olmayı kendine ilke edinmiş olup, tüm kullanıcıların gizlilik haklarına saygı duymaktadır.

Servislerimizi kullandığınız süre boyunca gizlilik haklarınıza saygı duyar ve ticari çıkarlar için kesinlikle internet tarayıcınızın çerezlerine erişme ihtiyacı duymayız. Bir vekil sunucu konumunda olan sitemiz yardımıyla dünyanın her yerinde konumlanan ve her dilden internet sitesini bizim sunucularımız aracılığıyla ziyaret edebilir, güvenle ve kimliğinizi belli etmeden erişim sağlayabilirsiniz.

Servisin üst kısmında yer alan seçenekleri kullanarak, erişebileceğiniz internet sitesindeki URL’yi veya sayfayı şifreleme, çerezlere izin verme, scriptleri kaldırma ve nesneleri kaldırma gibi gelişmiş seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz hizmet ve KtunnelProxy.Gen.TR internet sitesiyle ilgili olarak bizimle irtibata geçmeniz gereken bir durum söz konusuysa, İletişim sayfamızı ziyaret ederek, mesajınızın kısa süre içerisinde yönetim ekibine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Hiç yorum yok

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder